Henryk Gagatek Fotografia ślubna – Ostrów – Kalisz – Wrocław – Artistic Wedding » Fotografia ślubna Ostrów Wielkopolski Kalisz Wrocław najlepszy fotograf

Masthead header

Marta & Christopher *tego jeszcze nie było*

Czy jesteście gotowi na ślub i wesele jakiego jeszcze w Ostrzeszowie nie było? Jeżeli zatem macie ochotę zobaczyć to wyjątkowe, nietuzinkowe wydarzenie zapraszam do oglądania. Tytułem wstępu krótko opowiemy Wam, co się działo.

Marta jest naszą bardzo dobrą znajomą, w zasadzie od przedszkola. Nie tylko przedszkole nas połączyło, bo i poniekąd język bułgarski (anegdoty na ten temat dla wtajemniczonych 😉 ) Christopher’a poznaliśmy krótko przed ślubem. Ale osoba o tak ciepłym usposobieniu, magicznie zarażającym uśmiechu i jakby nieco słowiańskiej duszy szybko zyskała naszą szczerą sympatię.

Ten ślub był od początku inny. Pan Młody przygotowywał się w hotelowym pokoju, a Panna Młoda w rodzinnym domu czarującym mnóstwem intrygujących obrazów, starych fotografii i książek pieczołowicie chronionych za szklaną witryną. Niezwykłe wnętrze kryło jeszcze jedną niespodziankę – Martę spowitą w 8-metrowy tren!!!!! Tren był prasowany, upinany i drapowany, a poruszanie się, choć utrudnione sprawiało, że czuło się coś baśniowego wokół. Sukienka, makijaż i kwiaty, stylizowane na lata 30-te, wspaniale podkreślały urodę Panny Młodej, choć jeszcze piękniejszą ozdobą był jej niegasnący uśmiech !

Droga to kościoła też była inna. Już na ogrodzie powitała nas orkiestra grająca na… dudach! I w takiej asyście orszak weselny, zdobiony wianuszkiem druhenek w romantycznych wiankach, szedł do farnego kościoła.

Ceremonia była piękna i wzruszająca. A następną atrakcją było przejście rynkiem na ostrzeszowską basztę, wizytówkę naszego miasta. Rodzimi i zagraniczni goście mogli podziwiać panoramę Ostrzeszowa, a my zrobiliśmy kilka niesamowitych zdjęć „plenerowych”.

Energia jaka panowała na parkiecie była tak potężna i wyjątkowa, że brak słów. Dlatego nie przedłużając już i tak krótkiego wstępu jak na takie wydarzenie, zapraszamy do oglądania 🙂 !

 

 

PS. To, co tam było, to wszystko o czym marzy fotograf ślubny, a nawet więcej! Dziękujemy Wam kochani, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego dnia. Macie w naszych sercach swoje specjalne miejsce 🙂

M o r e   i n f o
M o r e   i n f o