Henryk Gagatek Fotografia ślubna – Ostrów – Kalisz – Wrocław – Artistic Wedding » Fotografia ślubna Ostrów Wielkopolski Kalisz Wrocław najlepszy fotograf

Masthead header

Daria & Wojtek *wesele z przytupem*

To była wyjątkowo gorąca sobota. Pierwsze wesele w tym sezonie, z dużą pompą – dosłownie i w przenośni 😉 Rozgrzane powietrze nie dawało wytchnienia ani Młodej Parze ani gościom, mimo to dopisywał dobry humor i uśmiechy.

Szybko dotarliśmy do pięknego kościoła w pobliżu kępińskiego rynku. I z przyjemnością schroniliśmy się przed upałem w jego grubych murach. Ceremonia przebiegała w podniosłym nastroju ze szczyptą dowcipu ze strony zaprzyjaźnionego kapłana. Wszystko przebiegało normalnie aż do kulminacyjnego momentu złożenia ślubowania. I tu do akcji wkracza tytułowy przytup. Krótko przed przysięgą rozpadało się na dobre, czego zwiastunem było owo ciężkie, duszne powietrze. Ulewa szybko zmieniła się w burzę i to nie byle jaką! Błyskało i grzmiało raz za razem, z głośników i zza witraży dobiegały trzaski i szumy. Grad wielkości porzeczek i czereśni bezlitośnie spadał na Kępno. A do tego z pobliskiej jednostki  Ochotniczej Straży Pożarnej wył alarm.

Na szczęście zanim msza się skończyła, wszystko ucichło i uspokoiło się, no może poza kapuśniaczkiem, który jak u Tuwima nie odpuszczał, marząc o byciu groźną ulewą. Wyszliśmy na zewnątrz, a naszym oczom ukazał się krajobraz prawie jak z Krainy Lodu 😉 Prawie na szczęście robi dużą różnicę, bo jedynym lodem były porozrzucane kulki gradu.

Ten wyjątkowy ślub na długo pozostanie w naszej pamięci!

M o r e   i n f o
M o r e   i n f o