Henryk Gagatek Fotografia ślubna – Ostrów – Kalisz – Wrocław – Artistic Wedding » Fotografia ślubna Ostrów Wielkopolski Kalisz Wrocław najlepszy fotograf

Masthead header

SZWECJA ZDOBYTA ;) , CZYLI FOTOGRAF NA URLOPIE

Od 10 lat nasz pierwszy prawdziwy urlop (jednodniowy, nie licząc rejsu). Z portu w Gdyni wypłynęliśmy wieczorem, a  rano przywitała nas słoneczna, choć wietrzna Karlskrona. Zwiedziliśmy uroczy kemping na wyspie Brändaholm z typowymi dla szwedzkiego krajobrazu czerwonymi domkami. Drugi przystanek to Björkholmen z miniaturowymi wręcz domostwami, będącymi wcześniej siedzibą pierwszych stoczniowców  i ubogich, a teraz jest to jedna z bardziej pożądanych dzielnic. Było też zwiedzanie Muzeum Marynarki Wojennej z obowiązkowym wejściem na pokład prawdziwej łodzi podwodnej NEPTUN! Nie mogło zabraknąć gigantycznych porcji lodów (choć wolimy te z PICCOLO u pana Krzysia 🙂 ).

Wspaniała (kompaktowa) przygoda zakończyła się przepięknym zachodem słońca i miłym powrotem do gdyńskiego portu (na amerykańskiego niszczyciela goszczącego na Oksywiu niestety już było za późno).

 

 

 

M o r e   i n f o
M o r e   i n f o